DS 7 CROSSBACK E-TENSE

Plug-In Hybrid

DS 7 CROSSBACK E-TENSE
DS 7 CROSSBACK E-TENSE

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

PLUG-IN HYBRID

שילוב מנוע בנזין ומנוע חשמלי ב- E-TENSE מציע כוח וגמישות.

כשספינת הדגל של מותג היוקרה הצרפתי פוגשת טכנולוגיית עילית שמגיעה היישר ממירוצי הפורמולה E בהם DS מובילה כבר שנתיים ברציפות, מבינים עד כמה פאר, פינוק וביצועים משולבים זה בזה.

בזכות חיבור בין מנוע בנזין טורבו לבין שני מנועים חשמליים, אחד מלפנים ואחד מאחור, מקבלים הנעה כפולה חשמלית, 300 כ”ס ו-53 קג”מ מתחת לרגל ימין שמתורגמים לביצועים מסחררים של 5.9 שניות מעמידה ל-100 קמ”ש, יכולת נסיעה על טהרת החשמל לאורך 62 ק”מ (לפי תקן WLTP) וצריכת דלק ממוצעת מדהימה של 76.9 קילומטרים לליטר! הוסיפו לכל זה גם מערכת מתלים ממוחשבת* המסוגלת לראות ולהגיב לכל קמט באספלט, ותקבלו חוויית נסיעה ייחודית ומדהימה.

*בהתאם לרמת הגימור

ליהנות מחופש מוחלט עם טכנולוגיית פלאג-אין הייבריד

ליהנות מחופש מוחלט עם טכנולוגיית פלאג-אין הייבריד

דגמי הפלאג-אין הייבריד נבדלים מדגמים היברידיים רגילים (לא נטענים), המציעים טווח נסיעה חשמלי לא משמעותי (2-3 ק”מ, לכל היותר).

ליהנות מחופש מוחלט עם טכנולוגיית פלאג-אין הייבריד

טכנולוגיה מרחיבה גבולות

עוברים לאנרגיה חסכונית

פשוט בלמו והטעינו את הסוללות

בלימה רגנרטיבית

הודות להשתתפות של DS בפורמולה E והתואר הכפול באליפות, אנו מציעים בלימה רגנרטיבית אשר הופכת אנרגיה קינטית לחשמל בזמן האטה, ובכך מאריכה את טווח הנסיעה. דחיפה פשוטה של ידית ההילוכים מפעילה את הפונקציה הזו ומאפשרת לכם להאריך את טווח הנסיעה החשמלית בעוד 20%.

בחרו את מצב הנהיגה שהכי מתאים לכם

ב-DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300hp תוכלו לבחור בין ארבעה מצבי נהיגה:

HYBRID – מאפשר לכם לנסוע בכוח החשמל או בכוח מנוע הבעירה הפנימית (בנזין), לחילופין. מצב זה מספק שימוש אופטימלי באנרגיה החשמלי לשימוש יומיומי.

Zero emission – מצב ברירת המחדל, מושלם לנסיעות עירוניות. אתם יכולים לנסוע יותר מ-50 ק”מ מבלי לצרוך אפילו טיפה אחת של דלק. חוו תחושה חדשה: דממה מוחלטת בתא הנוסעים עם תגובתיות יוצאת דופן.

Activate SPORT – משחרר את מלוא הפוטנציאל של ה-DS 7 CROSSBACK E-TENSE. מנוע הבעירה הפנימי יספק את מלוא כוחו, בסיוע שני המנועים החשמליים המספקים יחדיו הספק של 300 כ”ס. להאיץ שוב ושוב: להגיע לפסגת ההנאה מנהיגה.

4X4 – ישפר את יכולת השליטה ברכב בכביש כמו גם בשטח. כוח המנועים מחולק בצורה שווה בין כל הגלגלים, משפר משמעותית את כוח המשיכה במצבים בהם תנאי הדרך קשים.

מבחן דרכים DS 7 CROSSBACK E TENSE

צפו במבחן דרכים של DS7 CROSSBACK E TENSE, רכב היברידי נטען מבית DS, שמעבר לעיצוב יוצא דופן וטכנולוגיה חדשנית, מציע שילוב בין מכונית יוקרה לרכב חסכוני ומרשים.

מנגנון שמירת החשמל

פונקצית E-Save

פונקצית E-Save שומרת את האנרגיה החשמלית בסוללות לשימוש עתידי. הנהג יכול לבחור לשמור 20 ק”מ, 30 ק”מ או את כל הטווח החשמלי לשלב מאוחר יותר בנסיעה לפי הצורך.

טווח וטעינה

טעינה הינה חיונית כדי לנצל במלואם את יתרונות הרכב הפלאג-אין הייבריד שלכם. כאשר הוא טעון לחלוטין, המכונית שלנו מציעה טווח חשמלי של עד 62 ק”מ (לפי תקן WLTP). טווח הנסיעה תלוי באופי הנהיגה, תוואי הדרך והטמפרטורה. בגרסת ה-E-TENSE 4×4 300hp.

טעינה בראש שקט

אמצעי טעינה

נקודת טעינה מהירה

טעינה מהירה בבית

החניה שלכם הופכת לעמדת טעינה מהירה.
טענו את מכונית הפלאג-אין הייבריד שלכם באופן מהיר בעזרת עמדה הטענה ביתית, בה תוכלו לטעון את הסוללה ממצב ריק למלא בשעתיים בלבד (באמצעות עמדת טעינה של 11 קילוואט).

כאשר תקבלו את ה- DS 7 CROSSBACK E-TENSE שלכם אנו מציעים סקירה חינם של הבית על ידי מומחה. סקירה זו, שנעשית ללא כל התחייבות, נועדה להעריך את עלות התקנת עמדת טעינה. ברגע שעמדת הטעינה שלכם מותקנת, תוכלו להטעין את הרכב בכל פעם שתגיעו למעונכם, כדי למקסם את השימוש בחשמל ולחסוך בבנזין ובזיהום אוויר.

דמיינו עולם בו כל שקע הוא עמדת טעינה

כבלי טעינה

ה- DS 7 CROSSBACK E-TENSE מגיע עם מארז ובו שני כבלי טעינה, כדי שתוכלו להיטען בקלות בבית או בדרכים.
עם כבל Mode-2, תוכלו למלא את הסוללות באמצעות שקע ביתי כאשר זמן הטעינה משתנה מ-4 שעות בשקע 3.2 קילוואט (נדרשת התקנה של מתקין מקצועי) ועד 7 שעות משקע רגיל של 1.8 קילוואט (בכל המקרים מדובר בשקע כוח בלבד, ויש לטעון בהתאם לתקנות מדינת ישראל).

עם כבל טעינה Mode-3 התלת-פאזי, תוכלו לטעון את הסוללה בעזרת עמדת טעינה אשר תותקן בביתכם, או עמדת טעינה ציבורית, כאשר משך זמן הטעינה מסוללה ריקה למלאה עומד על שעתיים בלבד.

גלו את היתרונות של הפלאג-אין הייבריד

אפס זיהום אויר

מכונית הפלאג-אין הייבריד שלנו שלנו הן יעילות וורסטיליות: אפס פליטת מזהמים במצב החשמלי וצריכת דלק נמוכה בשימוש מעורב. וכל זה מבלי לאבד את ההנאה מנהיגה.

*נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן.
נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה