DS 7 CROSSBACK

טכנולוגיה מתקדמת בכל פינה

מחיר מחירון החל מ- 249,990 ₪

אגרת רישוי לשנה הראשונה – 3,366 ₪
סה"כ מחיר המכונית החל מ- 253,356 ₪ כולל מע"מ ואגרת רישוי לשנה הראשונה

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK
עמדת נהג מתקדמת

עמדת נהג מתקדמת

אתם יכולים להתאים לטעמכם את הגרפיקה החכמה בלוח המחוונים הדיגיטלי בגודל “12. תפריט נגלל הנשלט דרך גלגל ההגה מעניק לכם את כל מידע הנהיגה שתצטרכו.

יש לו שישה מצבים, כולל DS CONNECTED PILOT ו-DS NIGHT VISION.

עמדת נהג מתקדמת

מסך המגע המרכזי בגודל “12 מאפשר לכם להפעיל מגוון פונקציות עם נגיעה “וירטואלית” קלה או על ידי שימוש בפקד כרום משובץ קריסטלים*.

הוא מאפשר לכם גישה למגוון תחומים כגון נוחות, מדיה, קישוריות ושיקוף מסך**.

*בהתאם לגרסה **דורש מכשיר טלפון תואם

DS SAFETY : דואגים לכם כל הזמן

בנסיעות ארוכות, העדר ריכוז או ראות נמוכה יכולים לגרור מצבים מסוכנים. DS SAFETY מאגד יחדיו מערכות ההופכות כל נסיעה לבטוחה יותר.

DS NIGHT VISION: לראות בלילה

תכננו את DS NIGHT VISION לעזור לכם לראות טוב יותר בחשכה. מצלמת אינפרה-אדום בגריל מגלה הולכי רגל וחיות על הכביש בטווח של עד 100 מ’.

המערכת מאפשרת לכם להבין את הסכנה ולפעול בהתאם.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING: הישארו עירניים

המהנדסים שלנו הגו מערכת שמזהה מתי תשומת הלב שלכם מוסחת. בסימנים הראשונים של עייפות או חוסר ריכוז, DS DRIVER ATTENTION MONITORING משמיעה אזהרה והודעת אזהרה מהבהבת על המסך. ביום או בלילה.

DS ACTIVE LED VISION: לראות ולהראות

מערכת DS ACTIVE LED VISION, שהוצגה לראשונה ברכב הקונספט DS E-TENSE, היא מערכת הלוכדת את העין לא פחות משהיא שימושית. היא כוללת פרוז’קטור לד מרכזי ושלושה מודולי לד מסתובבים. לראות מקסימלית, יחידות אלו מסתובבות על הציר האופקי והאנכי בהתאם להפנית ההגה, מהירות ותנאי מזג האוויר.

DS LOUNGE: דינמיות נינוחה

כאשר אתם מתיישבים מאחורי ההגה של ה-DS 7 CROSSBACK אתם נהנים מתחושת רווחה ורוגע. הטכנולוגיות החדשניות שבו והעיצוב היוקרתי יוצרים רמה חסרת תחרות של שלווה, נוחות ויעילות.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: חלק ומגיב

הודות למצלמה ולחיישים שלה, מערכת DS ACTIVE SCAN SUSPENSION מזהה כל פגם במשטח הכביש.
מידע זה מועבר למחשב השולט בכל גלגל בנפרד, וקובע כמה קשיח או רך יהיה המתלה, לקבלת נוחות מקסימאלית.

מערכת שמע ®HiFi System FOCAL Electra®: צליל בצורתו הטהורה ביותר

לתכנון מערכת השמע גייסנו את FOCAL, היצרן הצרפתי הבכיר של מערכות שמע מקצועיות, לבית ולרכב. מערכת דגל זו, הנקראת ®HiFi System FOCAL Electra, כוללת 14 רמקולים שמוקמו בקפדנות ברחבי תא הנוסעים לקבלת חווית האזנה עוטפת במיוחד.

DS PILOT: טעימה מנהיגה אוטונומית

התנהלו בשלווה מוחלטת הודות למערכות העזר לנהיגה המתקדמות ביותר שהושקו ב-DS 7 CROSSBACK.

DS CONNECTED PILOT: נהג בעצמך – או תן לרכב לנהוג

DS CONNECTED PILOT מסייע בנהיגה תוך שהוא מאפשר לכם לקחת שליטה במכונית בכל שלב. זהו צעד אחד נוסף בדרך לנהיגה אוטונומית. המערכת החדשנית שולטת במהירות והמרחק מהרכב לפנים. היא גם ממקמת את ה-DS 7 CROSSBACK בדיוק באמצע הנתיב על ידי שליטה בהגה.

היא שולטת במהירות ובכיוון, ומבטיחה לכם תחושה בטוחה ורגועה מאחורי ההגה.

כאשר אתם הופכים לבעלים של DS אתם באופן אוטומטי זוכים לגישה למגוון שירותי ה-Only You שלנו, שנוצרו בהשראתכם – ועבורכם. הם אבן הפינה בחווית ה-DS ועדות למחויבות שלנו אליכם. הרבה אחרי שקניתם את ה-DS, תוכלו להמשיך לוהנות מחבילת שירותים שנתפרו עבורכם באופן אישי, והותאמו לכל צרכיכם.

DS לשירותך