פלאג- אין הייבריד מבית 4*4 ו- 4*2 DS E- TENSE

גרסת הפלאג-אין הייבריד של 7DS מציעה גם את חוויית הנהיגה החשמלית החדשנית.

רכב היברידי-נטען שתוכנן בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובעל שתי רמות של הספק משולב: 225 כ”ס ו-300 כ”ס עם הנעה כפולה

גלו עוד היום את ההבדל בצריכת הדלק, חוויית הנסיעה השקטה ואיכות הנסיעה שמציעים דגמי ה- E-Tense החדשים שלנו.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE

יעיל ואינטיליגנטי

צאו לדרך בדממה מוחלטת במצב החשמלי

של ה-DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4.

בעלת טווח חשמלי בן 62 ק”מ (WLTP) אשר יספיקו לנסיעה היומיומית שלכם.

מועד הגעה משוער במחצית השניה של 2020.

היתרונות של E-TENSE פלאג-אין הייבריד

האריכו את הטווח שלכם עם פונקצית ה-BRAKE

בזכות ידע שנצבר במירוצי הפורמולה-E, מציע ה-DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 פונקצית BRAKE המאריכה את טווח הנסיעה החשמלי באמצעות איסוף אנרגיה חשמלית כאשר מאיטים או עוצרים.

קבעו בעצמכם כיצד תשתמשו במצב החשמלי עם E-SAVE

פונקצית ה-E-SAVE מאפשרת לכם לשמור מספיק כח בסוללה כדי לנהוג את 10 או 20 הק”מ האחרונים של המסע שלכם במצב חשמלי לחלוטין, מבלי לפלוט גזי חממה או מזהמים. כך שתוכלו לנסוע בחופשיות ברחבי העיר, גם באזורים בהם מותרת הנסיעה רק לכלי רכב לא מזהמים.

טען את הסוללה שלך בבית או בעמדת טעינה בשעה ו-45 דקות

הסוללה של ה-DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 נטענת במלואה בשעה אחת ו-45 דקות מחיבור חשמל 32A יעודי ומטען 6.6 קילוואט, או תוך שמונה שעות משקע 8A סטנדרטי

הערה: בארץ שקע סטנדרטי הוא 16A.

TECHNOLOGY AND SOPHISTICATION

תא נוסעים ייחודי המוקדש לנוחיותך

תא נוסעים

תא הנוסעים של ה-DS 7 CROSSBACK מתבלט בזכות התכונות היחודיות שלו, כגון גימור ה- ‘Clous de Paris’ Guilloche, שעון ה-B.R.M R180 ותפרי ה”פנינה”

בגרסת ה-E-TENSE 4X4 הייבריד, תשומת הלב שהקדשנו לכל פרט באה לידי ביטוי ב-E המוטבע על ידית ההילוכים, תזכורת לרכב הקונספט החשמלי.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 יושק בתחילה ברמת האבזור DS Inspiration RIVOLI בצבעי אפור פנינה

.

מולטימדיה

חוויה לכל החושים שמועצמת על ידי שני מסכי “12. המפה על המסך הרחב ב-DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 מעדכנת כל הזמן כמה רחוק תוכלו להגיע בעזרת חשמל בלבד, ובנוסף מציגה תחנות טעינה.

מולטימדיה
ידית הילוכים

DIFFERENT DRIVING MODES

נצלו את מצבי הנהיגה השונים

“Zero emissions” הוא מצב ברירת המחדל. כל פעם שתתחילו נסיעה הרכב יפעל כרכב חשמלי המתמקד על נוחות נסיעה ושקט, בלי לפלוט CO2 או מזהמים;

“Sport” הוא מצב המתעדף ביצועים והנאה מנהיגה;

“Hybrid” הוא מצב שבאופן אוטומטי עושה אופטימיזציה בין ביצועים וצריכת דלק. בממוצע, פליטת ה-CO2 בין 33-37  גרם לקילומטר;

“4WD” הוא מצב בו הכח עובר לכל הגלגלים להורדת כח משופרת בדרכים רטובות, חוליות או מושלגות.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

חלק ומגיב

מערכת המתלים המתוחכמת DS ACTIVE SCAN SUSPENSION מנתחת את הדרך לפני הרכב ומכוונת את המתלים אוטומטית, משפרת את הנוחות בנסיעה כדי ליצור נסיעה חלקה ברמה יוצאת דופן.

הטכנולוגיה החדשנית הזו עושה שימוש במצלמה המותקנת מאחורי השמשה הקדמית ומחוברת באופן אלקטרוני לציר הקדמי והאחרוי. היא עובדת יחד עם ארבעה חיישני גובה ושלושה מדי תאוצה כדי למדוד נתונים שונים כגון מהירות, זווית הפניית ההגה ובלימה.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE
DS 7 CROSSBACK E-TENSE

DS CONNECTED PILOT

נהג בעצמך - או תן לרכב לנהוג

מערכת DS CONNECTED PILOT היא צעד נוסף לכיוון נהיגה אוטונומית, אך עדיין מאפשרת לך לקחת פיקוד מלא על המכונית בכל רגע. המערכת החדשנית שולטת במהירות ובמרחק מהרכב לפנים. היא גם ממקמת את ה- DS 7 CROSSBACK בדיוק במרכז הנתיב על ידי שליטה בהגה. ניתנת להפעלה בכל מהירות בין 0 ל-180 קמ”ש*, היא יכולה לעצור את הרכב לחלוטין ואז להתחיל בנסיעה. היא מאפשרת נהיגה בטוחה יותר ומתישה פחות בפקקי תנועה או בכביש המהיר.

מערכת Lane Keeping Assist תוכננה לעבוד באופן מיטבי בנתיבים בכביש המסומנים בצורה ברורה בשני הצדדים (כבישים מהירים ודו-נתיביים).

*בהתאם למדינה ולהגבלות המהירות

 

CHARISMATIC AND SOPHISTICATED

בעודו שומר על ה-DNA של ה-DS 7 CROOSBACK
ה-E-TENSE 4X4 פלאג-אין הייבריד מתבלט באלגנטיות הודות לשפע פרטי עיצוב יחודיים
המבהירים כי מדובר ברכב מודרני עם ביצועים מצוינים.

סמל
צמיג
DS 7 CROSSBACK E-TENSE
סמל

בעודו שומר על ה-DNA של ה-DS 7 CROOSBACK, ה-E-TENSE 4X4 פלאג-אין הייבריד מתבלט באלגנטיות הודות לשפע פרטי עיצוב יחודיים, המבהירים כי מדובר ברכב מודרני עם ביצועים מצוינים.

פנס

DS ACTIVE LED VISION

DS ACTIVE LED VISION: לראות ולהראות

מערכת DS ACTIVE LED VISION, שהוצגה לראשונה ברכב הקונספט DS E-TENSE, היא מערכת הלוכדת את העין לא פחות משהיא שימושית. היא כוללת פרוז’קטור לד מרכזי ושלושה מודולי לד מסתובבים. לראות מקסימלית, יחידות אלו מסתובבות על הציר האופקי והאנכי בהתאם להפנית ההגה, מהירות ותנאי מזג האוויר.

פנס
DS 7 CROSSBACK E-TENSE שילדה

HYBRIDE RECHARGEABLE 4X4

מערכת ההנעה E-TENSE 4X4: היברידית מ-DS

מערכת ההנעה משלבת בין מנוע בנזין בהספק 200 כ”ס למנוע חשמלי קדמי (בהספק של 110 כ”ס) ומנוע חשמלי אחורי (בהספק של 113 כ”ס) ליצירת הספק כולל של 300 כ”ס עם מומנט של 53 קג”מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם שמונה הילוכים (EAT8).

במצב Zero Emissions ה-DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 יכול לנסוע 50 ק”מ (לפי תקן WLTP. עד 60 ק”מ לפי תקן NEDC) בזכות סוללה בנפח 13.2 קילוואט/שעה. הטווח שלו מספיק לנסיעות היומיומיות, במהירות המגיעה לעד 135 קמ”ש. כאשר טעינת הסוללה נמוכה או כאשר תנאים חלקלקים דורשים זאת, מנוע הבעירה הפנימית נכנס לפעולה.

DS לשירותך