DS 3 CROSSBACK

טכנולוגיה שתוכננה עבורך

מחיר מחירון החל מ - 174,990 ₪ כולל גג בצבע NOIR ONYX roof

לא כולל אגרת רישוי לשנה הראשונה - 2,417 ₪
סה"כ מחיר המכונית החל מ- 177,407 ₪ כולל מע"מ ואגרת רישוי לשנה הראשונה

DS 3 CROSSBACK
DS 3 CROSSBACK

DS ACCESS

דרך חדשה להכנס למכונית שלך

הרכב שלכם מזהה אתכם מרחוק

עם PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START אתם כבר לא צריכים להוציא את המפתחות מהכיס או מהתיק כדי לפתוח או לנעול את רכבכם

מפתח חכם

ממטר אחד ועד 50 מטרים: זה המרחק ממנו יכולה ה- DS 3 CROSSBACK לזהות אתכם. כאשר אתם מתקרבים, הודות למערכת PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START, המכונית תפתח אוטומטית את הדלתות ותשלוף את ידיות הדלתות, שהיו נסתרות עד עכשיו. לכם רק נשאר לפתוח את הדלת.

כאשר אתם עוזבים את המכונית, העיקרון זהה: ידיות הדלתות מתכנסות והמכונית נועלת עצמה אוטומטית.

התנעה ללא מפתח

מערכת “הנעה ללא ידיים” מעצימה את הנוחות עוד יותר. כל מה שצריך לעשות כאשר מתיישבים מאחורי ההגה של ה-DS 3 CROSSBACK הוא ללחוץ על כפתור ההנעה בקונסולה המרכזית כדי להניע או לדומם את המנוע.

DS PILOT

הצצה ראשונה לנהיגה אוטונומית

DS DRIVE ASSIST

נהגו בעצמכם - או תנו למכונית לנהוג

גם הנסיעות הארוכות ביותר יתנהלו בביטחון מלא הודות לטכנולוגית ה-DS DRIVE ASSIST המתקדמת שלנו. מערכת חדשנית זו, הפעילה במהירויות נסיעה של עד 180 קמ”ש, ממקמת את המכונית באופן מושלם בתוך נתיב הנסיעה שלה, ומתאימה את מהירות הנסיעה לרכב מלפנים.

כאשר התנועה מאיטה ואתם מוצאים עצמכם בפקק תנועה, הטכנולוגיה הזו יכולה לטפל במקומכם בעצירת המכונית וזינוק מחדש.

HEAD-UP DISPLAY

HEAD-UP DISPLAY

אל תורידו את העיניים מהכביש

מערכת תצוגה עילית מאפשרת לכם לראות את כל המידע החשוב לנהיגה – מהירות, בקרת שיוט/מגביל מהירות, תמרורים, עזרי נהיגה וניווט – מבלי להוריד את העיניים מהכביש.

הטכנולוגיה הזו, שמגיעה ממטוסי קרב, מקרינה את כל המידע החיוני, בצבע, על לוחית שקופה הנמצאת בשדה הראיה שלכם.

HEAD-UP DISPLAY

DS SAFETY

נסיעות בטוחות יותר

DS MATRIX LED VISION

להאיר מבלי לסנוור

הודות לדור האחרון של פנסי DS MATRIX LED VISION, ניתן לנהוג בלילה עם אורות גבוהים מבלי לסנוור את הנהגים האחרים. כדי לשמור על רמת תאורה אופטימלית כל הזמן, הפנסים החכמים הללו מתאימים אוטומטית את אלומת האור שלהם בהתאם לתנועה בכביש, כפי שמזהה המצלמה המותקנת בחלק העליון של השמשה.

ACTIVE SAFETY BRAKE

ACTIVE SAFETY BRAKE

הדור העדכני ביותר של בלימה אוטונומית

כדי להבטיח את בטחונכם ובטחון מי שסביבכם, ציידנו את המכונית במערכת ACTIVE SAFETY BRAKE לבלימה אוטונומית. הודות לחיישן ומצלמה חדישה המותקנת בחלק העליון של השמשה הקדמית, המערכת מזהה מכשולים* בנתיב הנסיעה, ביום או בלילה.

במקרה של סכנה מידית, הנהג מקבל התרעה חזותית וקולית, ואם הוא לא מגיב – המערכת בולמת באופן אוטונומי.

*המערכת יודעת לזהות כלי רכב (הנוסעים באותו כיוון או עומדים), הולכי רגל ורוכבי דו-גלגלי.

ACTIVE SAFETY BRAKE

הפכו את הנסיעה לקלה יותר עם מערכת Speed Limit Recognition and Recommendation. מערכת זו קוראת את שלטי המהירות הקבועים והזמניים בדרך ומציגה אותם על לוח המחוונים והתצוגה העילית, ומתריעה מידית אם אתם חורגים מהמהירות המותרת. ניתן גם לשנות את הגדרות בקרת המהירות/מגביל המהירות כך שיתאימו את המהירות אוטומטית למהירות המותרת לפי התמרורים.

במצבים מיוחדים, בתלות למשל במזג האוויר, המערכת הזו תמליץ שתתאימו את בקרת השיוט/מגביל המהירות למהירות המתאימה לתנאי הסביבה. במקרה של גשם בנסיעה על כביש מהיר, לדוגמא, ההפחתה המומלצת תהיה מ-130 קמ”ש ל-110 קמ”ש.

לנוחות ובטיחות טובות עוד יותר תוכלו להוסיף את אופצית ה-Extended Traffic Sign Recognition. השלטים שמערכת זו קוראת הם: עצור, אין כניסה, אסור לעקוף וסוף אזור אסור לעקיפה.

מערכת זו היא מערכת עזר לנהג, ובשום מקרה אינה תחליף לנהג/ת עירני/ת וציות לחוקי הדרך.

DS LOUNGE

Peace and well being

®HIFI SYSTEM FOCAL ELECTRA

צליל עוצמתי חד וטהור

בשיתוף עם חברת FOCAL הצרפתית, שותפה וותיקה שלנו, המהנדסים והטכנאים שלנו פיתחו מערכת קול יוצאת מן הכלל, עם 12 רמקולים ומגבר בעוצמה של 515 וואט. הרמקולים ממוקמים באופן מושלם ברחבי תא הנוסעים כדי להעניק לכם צליל עוטף ומדהים. התוצאה היא צליל ייחודי הממקם אתכם באופן מדויק בקדמת הבמה.

DS לשירותך