טווח:

למכונית סוללה בקיבולת גבוהה של 50kWh המספקת טווח נסיעה של 317 ק”מ. טווח הנסיעה תלוי באופי הנהיגה, תוואי הדרך והטמפרטורה.

טעינה:

מ-0 ל-80% ב-30 דקות בעמדת טעינה מהירה (DC 100KW)

מנוע:

המכונית מצוידת במנוע חשמלי המספק 136 כ”ס ומומנט של 26.5 קג”מ

הנתונים בתקן WLTP

 DS 3 CROSSBACK E-Tense פורצת את הדרך לדור חדש של מכוניות חשמליות. מכונית הפנאי החשמלית שלנו, בעלת העיצוב והתפישה האקסקלוסיביים, היא דוגמה לקדמה טכנולוגית ועידון

טכנולוגיה ועידון

גלו את תא הנוסעים היחודי המוקדש לנוחות שלכם

בנינו את ה-DS 3 CROSSBACK E-Tense כך שכל פריט מידע זמין בקלות. סביבת הנהג הטכנולוגית והאינטואיטיבית מאוד מאפשרים לכם להתרכז במה שחשוב באמת: ההנאה מנהיגה.

ומכיוון שרגעי שלווה הם כה יקרי ערך, במיוחד כאשר נוהגים בתוך העיר, המהנדסים שלנו דאגו לבודד היטב את תא הנוסעים מרעש ורעידות.

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

נהגו בעצמכם ותנו לטכנולוגיה ללוות אתכם

גם הנסיעות הארוכות ביותר יתנהלו בביטחון מלא הודות לטכנולוגית ה-DS DRIVE ASSIST המתקדמת שלנו. מערכת חדשנית זו, הפעילה יחד עם בקרת השיוט האדפטיבית במהירויות נסיעה של עד 180 קמ”ש, ממקמת את המכונית באופן מושלם בתוך נתיב הנסיעה שלה, ומתאימה את מהירות הנסיעה לרכב מלפנים.

כאשר התנועה מאיטה ואתם מוצאים עצמכם בפקק תנועה, הטכנולוגיה הזו יכולה לטפל במקומכם בעצירת המכונית וזינוק מחדש.

HEAD UP DISPLAY

HEAD UP DISPLAY

אל תורידו את העיניים מהכביש

מערכת תצוגה עילית מאפשרת לכם לראות את כל המידע החשוב לנהיגה – מהירות, בקרת שיוט/מגביל מהירות, תמרורים, עזרי נהיגה וניווט – מבלי להוריד את העיניים מהכביש.

הטכנולוגיה הזו, שמגיעה ממטוסי קרב, מקרינה את כל המידע החיוני, בצבע, על לוחית שקופה הנמצאת בשדה הראיה שלכם.

חתימה יוקרתית

תוך שמירה על ה-DNA והזהות של ה-DS 3 CROSSBACK, גרסת ה-E-Tense החשמלית מתבלטת באלגנטיות בזכות פריטי העיצוב היחודיים לה, המקנים לה מראה מודרני ורומזים על ביצועים.

תוך שמירה על ה-DNA והזהות של ה-DS3 CROSSBACK גרסת ה-E-TENSE החשמלית מתבלטת באלגנטיות בזכות פריטי העיצוב הייחודיים לה, המקנים לה מראה מודרני ורומזים על ביצועים.

DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION

להאיר מבלי לסנוור

הודות לדור האחרון של פנסי DS MATRIX LED VISION, ניתן לנהוג בלילה עם אורות גבוהים מבלי לסנוור את הנהגים האחרים. כדי לשמור על רמת תאורה אופטימלית כל הזמן, הפנסים החכמים הללו מתאימים אוטומטית את אלומת האור שלהם בהתאם לתנועה בכביש, כפי שמזהה המצלמה המותקנת בחלק העליון של השמשה.

*זמין בהתאם לגרסה

DS MATRIX LED VISION
ידיות דלת הנפתחות עבורכם

ידיות דלת הנפתחות עבורכם

ADML PROXIMITY

ממטר אחד ועד 50 מטרים: זה המרחק ממנו יכולה ה-DS 3 CROSSBACK לזהות אתכם. כאשר אתם מתקרבים, הודות למערכת PROXIMITY KEYLESS ENTRY – START, המכונית תפתח אוטומטית את הדלתות ותשלוף את ידיות הדלתות, שהיו נסתרות עד עכשיו. לכם רק נשאר לפתוח את הדלת.

כאשר אתם עוזבים את המכונית, העיקרון זהה: ידיות הדלתות מתכנסות והמכונית נועלת עצמה אוטומטית.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE - מכונית חשמלית

DS 3 CROSSBACK E-TENSE - מכונית חשמלית

ללא פשרות

חוו את קולה של הדממה מאחורי ההגה של DS 3 CROSSBACK E-Tense בעלת המנוע החשמלי המספק 136 כ”ס.

המנוע החשמלי, המשלב עוצמה וגמישות, מוזן מסוללה הממוקמת בצורה אסטרטגית בתוך מרכב המכונית כך שהיא שומרת על מרחב פנים זהה לשל גרסאות הבנזין.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE - מכונית חשמלית

DS לשירותך