February 18, 2021

רכבי היוקרה של DS

רכבי היוקרה של DS

כשטכנולוגיה פורצת דרך משתלבת עם עיצוב אוונגרדי, התוצאה היא ה-B SUV הרכב החשמלי והמהמם DS3 CROSSBACK E-TENSE

שתי מגמות מרכזיות מניעות את ענף הרכב במהלך השנים האחרונות. הראשונה היא המעבר הגורף ממכוניות סדאן והאצ’בק לרכבי פנאי, כאשר הסגמנט הצומח ביותר בתוך מגמה זו הוא סגמנט ה-B SUV. המגמה השנייה היא המעבר להנעה חשמלית, נקייה ונטולת מזהמים וצריכת דלק שסוחפת את עולם הרכב. כאשר מחברים את שתי המגמות הללו ל-DNA של מותג היוקרה DS – עיצוב אונגרדי, תעוזה וחדשנות, טכנולוגיה פורצת דרך, סגנון וחוויית שימוש ייחודיים – התוצאה המתקבלת היא לא פחות ממהממת: קבלו את DS3 CROSSBACK E-Tense מכונית יוקרה חדשה מבית היוצר של DS!

כוחה של תעוזה

אופי, סגנון ייחודי, עוצמה דינמית, יוקרה ומקוריות עיצובית – העיצוב של DS3 CROSSBACK מגלם את כל אלו ומשלב ביניהם בהרמוניה יוצאת דופן. זה מתחיל בפרופורציות מושלמות שמקנות לו יציבה כוחנית ומרשימה עם הפרדה בין המרכב המפוסל לבין הגג הצף, קורה C מסיבית וחישוקי ”18 מעוצבים ששוכנים בתוך בתי גלגלים מודגשים.

1200x675 copy 4-3

גריל המעויינים המתוחכם למראה משתלב עם יחידות התאורה DS MATRIX LED VISION המתקדמות, תאורת היום בעלת חתימת האור הייחודית ומכסה המנוע בעל התפיחות המרשימות. במבט צידי ניתן לזהות את ידיות הדלתות הנסתרות שנטמעות במרכב ואת הגג השחור, ובמבט מאחור מתגלות יחידות התאורה הצרות והספויילר האחורי שמשתפל מהגג. מכל כיוון שתסתכלו עליו, DS3 CROSSBACK משדר יוקרה, אלגנטיות אוונגרדית וקידמה טכנולוגית.

האופי הייחודי ממשיך להתבטא גם בתא הנוסעים שמשלב בין קווי העיצוב האופיניים ל-DS לבין חומרים איכותיים ואבזור עשיר שיחדיו יוצרים תחושת פרימיום יוצאת דופן. גם כאן מוטיב היהלום חוזר בעיצוב הקונסולה המרכזית והדשבורד מחומרים רכים, הפעם בשילוב עם לוח מחוונים דיגיטלי ומערכת מולטימדיה עם מסך ”10.3. יש גם מושבים נוחים במיוחד העשויים משילוב עור נאפה ומספוג בעל רמת דחיסות גבוהה, בלם יד חשמלי ומשטח הטענה לטלפון הנייד – כולם יחד יוצרים סביבת נהג איכותית, מפנקת ובעלת הנדסת אנוש מעולה.

כמצופה, ל-DS3 CROSSBACK חבילת אבזור עשירה שבנוסף לכל מה שכבר הוזכר כוללת גם כניסה והתנעה ללא מפתח, ספי דלתות קדמיים בגימור כרום, ידיות דלתות חבויות, חלונות אחוריים כהים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמת נסיעה לאחור, ניווט תלת-ממדי, מערכת שמע עם 8 רמקולים, תצוגה עילית לנתוני הנסיעה, בורר מצבי נהיגה ועוד ועוד.

מכונית חשמלית = עוצמה חשמלית

יחידת ההנעה החשמלית של DS3 CROSSBACK E-Tense הולמת את האופי שלו בצורה מושלמת. אל העיצוב האוונגרדי ותחושת הפרימיום מצטרפת חוויית נסיעה חרישית, נטולת פליטות, חסכונית ועוצמתית. הוא מצויד במנוע חשמלי עם הספק של 136 כוחות סוס ומומנט מרבי נאה של 26.5 קג”מ שמאפשרים לו להאיץ למאה קמ”ש תוך תשע שניות בלבד. חשוב עוד יותר, הכוח זמין כבר מאפס סל”ד, והודות לכך ה-E-Tense מספק תאוצות ביניים מרשימות.

סוללה עם קיבולת של 50 קוט”ש מאפשרת טווח נסיעה חשמלי טהור של 317 קילומטרים. טעינת רכב חשמלי מתבצעת בעזרת מטען פנימי תלת פזי, המאפשר טעינה בהספק של 11 קוט”ש  ויכולה להיות הן משקע חשמל ביתי בעזרת כבל ‘מוד 2’, מעמדות טעינה AC תלת פאזיות 16A תוך כ-5 שעות או מעמדה מהירה DC בהספק של עד 100 קוט”ש שתביא את הרכב ממצב ריק ל-80% תוך כ-30 דקות.

DS3 CROSSBACK E-TENSE מעניק חשיבות מיוחדת לסעיף הבטיחות ודגם זה מצויד בחבילת בטיחות מקיפה ובמערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות וביניהן בלימת חירום אקטיבית עד 140 קמ”ש הכוללת זיהוי הולכי רגל ורוכבי דו-גלגלי ביום ובלילה, פונקציית Stop&Go מערכות אקטיביות לשמירה על נתיב הנסיעה וניטור שטחים מתים, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורי תנועה הכוללת אימוץ חכם של המהירות בבקרת השיוט, מערכת לשמירה על המיקום בתוך נתיב הנסיעה ומערכות מתקדמות נוספות.

מכונית יוקרה – תעוזה שיוצרת שלמות

DS3 CROSSBACK E-Tense הוא הדגם החדיש ביותר של מותג היוקרה DS והוא מגלם באופן מעורר הערכה את כל ערכי המותג. הוא מעוצב לעילא, מקורי, אלגנטי ומסוגנן, תא הנוסעים שלו יוצר תחושת פרימיום של אפנה עילית בשילוב עם טכנולוגיה, הוא מצויד במערכות טכנולוגיות פורצות דרך ומציע חוויית נסיעה ייחודית וממכרת. נסיעה על טהרת החשמל נעשית כמובן בשקט מופתי וללא פליטות מזהמים לסביבה. ממדי ה-DS3 CROSSBACK E-TENSE הופכים אותו למושלם עבור התנאים העירוניים הצפופים, אך עדיין מאפשרים ליהנות מתא נוסעים מרווח מאוד. רכב זה נמכר בישראל עם אחריות של 8 שנים או 160,000 ק”מ לסוללה.

העיצוב של ה- DS3 CROSSBACK E-Tense מסובב ראשים. כשתשבו במושב הנהג תרגישו שונה מאשר בכל רכב אחר ואחרי שתנהגו בו כבר לא תהיה דרך חזרה… ה- DS3 CROSSBACK E-Tense הוא רכב חשמלי שמדגים באופן נחרץ כיצד תעוזה יכולה ליצור שלמות – מעוצבת, מפנקת וחשמלית.