טכנולוגיה חכמה

פנס

טכנולוגיה חכמה, יעילות ארגונומית ושליטה אינטואיטיבית, קישוריות המתאימה לעולם הדיגיטאלי, מנועים חזקים ויעילים… כל כך הרבה תכונות ההופכות את מכוניות DS למוצר טכנולוגי ראוי להערצה.

דגמי DS הם הדגמה של הרוח החדשנית והגאונית של המותג. לכולם אותן מעלות העונות על דרישת לקוחותינו לביצועים, בטיחות ואיכות חיים גבוהה.

LED VISION

טכנולוגית DS LED VISION יוצרת את חתימת האור של כל היצע הדגמים, ומשלבת טכנולוגיות לד וקסנון יחד עם תאורת מאותתים חדשנית. הראות המוצעת על ידי הפנסים הללו יעילה יותר ומרגיעה יותר, הודות לאיכות האור הן באור הנמוך והן בגבוה. בנוסף לראות המשופרת ולנוחות לעין, במיוחד בלילה, הם גם צורכים פחות אנרגיה.

על ידי שילוב שתי הטכנולוגיות הללו, הקטנו את כמות האנרגיה הנצרכת על ידי הפנסים ב-50% באור הנמוך ו-67% באור הגבוה. בנוסף, עם אורך חיים טיפוסי של יותר מ-20,000 שעות, נורות לד מחזיקות פי עשרים מנורות הלוגן.
טכנולוגיה זו מציעה נוחות יוצאת דופן לנהג מאפשרת שדה ראיה רחוק יותר בכניסה וביציאה מפניות, לנהיגה בטוחה יותר.

 עצור סע

כפתור stop and start
כפתור stop and start

טכנולוגית Stop&Start היא חידוש המאפשר לחסוך בצריכת דלק ופליטת CO2, וגם להפוך את המכונית לשקטה יותר. טכנולוגית Stop&Start מכבה את המנוע ממש לפני שהמכונית נעצרת (באור אדום או בפקקי תנועה, למשל), ומתניעה מחדש ברגע שהנהג עוזב את דוושת הבלם.

בלימה עירונית אוטונומית

התרעת סטייה מנתיב

התרעת סטייה מנתיב

התרעת סטייה מנתיב

לנהיגה בטוחה יותר בעיר, ה-DS3 וה-DS3 קבריו הציגו חידוש בדמות בלימת חירום אוטונומית, שזכתה לשם בלימה עירונית אקטיבית, העוזרת למנוע התנגשויות במהירות נמוכה. רדאר לייזר לטווח קצר, המותקן בחלק העליון של השמשה הקדמית, מגלה מכשולים כגון מכוניות (נוסעות או עומדות) הנמצאות בנתיב הנסיעה של הרכב. במהירויות של עד 30 קמ”ש, החיישן מזהה את סכנת ההתנגשות ומתקשר ישירות עם הבלמים – מבלי שהנהג נדרש ללחוץ על דוושת הבלם – במטרה למנוע את ההתנגשות או להקטין את הנזק על ידי הפחתת מהירות הפגיעה. מערכת הבלימה האוטומטית יכולה לעצור את הרכב לחלוטין במקרה הצורך. במקרה כזה, הרכב נשאר עומד לזמן קצר (בערך 1.5 שניות) כדי לתת לנהג זמן להתעשת וללחוץ על דוושת הבלם. במקרה של זיהוי סכנה, ולפני הפעלת הבלימה האוטומטית, המערכת דואגת לדרוך את הבלמים (פעולה ש”שקופה” מבחינת הנהג, אבל יכולה לחסוך כמה מאיות שניה במקרה בלימה), כך שאם תידרש בלימה, הבלמים יגיבו מהר יותר.

 תצוגה עילית

כדי להפוך את הנהיגה לנוחה יותר, ה-DS5 מציעה תצוגה עילית, המאפשרת לך לראות את כל המידע החשוב לנהיגה מוצג בתוך שדה הראיה שלך. התצוגה העילית הצבעונית הזו, תכונה חדשנית במיוחד, מקרינה מידע חיוני לנהיגה על פנל הנמצא הישר בתוך שדה הראיה של הנהג, ותורמת לתחושת השליטה ברכב והביטחון. הנתונים כוללים מהירות, מצב בקרת השיוט/מגביל המהירות והוראות ניווט.

 התרעת סטיה מנתיב

 

1200x675 התרעת סטיה מנתיבמערכת דור שני להתרעה על סטיה מנתיב המותקנת בדגמי DS מדויקת יותר. כאשר המכונית חוצה את סימון הנתיב המערכת מתריעה על כך על ידי רעד במושב הנהג. היא מזהה את חציית הקו על ידי מצלמה זעירה המותקנת במראה המרכזית, וטכנולוגית ראיה ממוחשבת היודעת לזהות את הקו. טכנולוגיה זו עוזרת להקטין את הסיכון במקרים של עייפות על ההגה.

  מפתח חכם

 

פשטות ופרקטיות שיאירו את יומך!
המפתח החכם מזהה את התקרבות הנהג/ת אל הרכב, ויפתח את הדלת עם הנגיעה בידית, ואז צריך פשוט ללחוץ על כפתור ההתנעה כדי להניע את המנוע.

בקרת משיכה חכמה

 

נהיגה בטוחה יותר, אחיזה טובה יותר בכביש!
על ידי שיפור האחיזה של הצמיגים והפחתת סחרור הגלגלים, מערכת זו, בשילוב עם בקרת יציבות, עוזרת לך לזנק על משטחים חלקלקים, ללא קשר לסוג המשטח או המנוע.

ניטור שטיחים מתים

 

מערכת בטיחות מתקדמת המשפרת את הראות. סמל נדלק באחת ממראות הצד ומזהיר את הנהג/ת שיש מכונית או אופנוע בשטח המת של הרכב בצד זה.