2015, השקת המותג DS

DS בפריז

DS הפכה רשמית למותג עצמאי בראשון ליוני 2014 והצהירה על שאיפתה: החזרת המכונית הצרפתית לתחום היוקרה. DS מחזיקה בערכי החדשנות והייחוד שירשה מה-DS של 1955. היצע הדגמים של DS, המיועד ללקוחות שמחפשים לבטא את האישיות שלהם. בשנת ההשקה של המותג, 2015, חגגה DS חגיגות 60 שנה להצגת ה-DS המקורית. בתערוכת ז’נבה 2015 חשפה DS את המוטו שלה – רוח אוונגארדית – המסכם את הגישה של DS. באותה תערוכה הציגה DS גם את ה-DS 5, שהשיקה את המראה החדש של DS, עם עיצוב החרטום המיוחד, טכנולוגיה מתקדמת, איכות ומנועים חזקים ויעילים.

כדי לחגוג את יובל ה-60 להולדת ה-DS המקורית ואת השקת המותג החדש, אירוע גדול, בשם “שבוע DS” נערך ב-Jardin de Tuileries, פריז. האירוע, שנערך בין ה-19 ל-24 למאי, משך יותר מ-12,000 מבקרים לשדרה המרכזית שלו, שמצדדיה הוקמו שישה “ביתני חוויה” של המותג ואוסף מכוניות ישנות וחדשות, שהקיפו את המבקרים בעולם של DS וערכו להם מסע בזמן מ-1955 אל ימינו – ואל העתיד.

שיאו של שבוע DS היה רגע ייחודי – מפגש ענקי של אספני DS מכל העולם: מעל ל-700 מכוניות DS קלאסיות ויותר מ-1500 אוהדים מכל רחבי אירופה, התאספו במסלול Linas-Montlhéry ההיסטורי מדרום לפריס ביום שבת, 23 למאי. למחרת, בליווי מכונית הקונספט DIVINE DS וה-DS 5 החדשה, המכוניות והאוהדים ערכו מצעד לאורך נהר הסיין עד ל- La Place de la Concorde.

אגדי!