June 16, 2021

רכבי SUV – הפנאי והיוקרה של DS

רכבי SUV – הפנאי והיוקרה של DS

הלהיטים הגדולים בפלח רכבי יוקרה הם רכבי הפנאי, והיצע דגמי DS מכוון בדיוק לטעם הלקוחות עם שני רכבי SUV מסוגננים

מדוע לקנות רכב SUV?

העיצוב: אחד השיקולים המרכזיים בקניית רכב הוא העיצוב, ובתחום זה לרכבי פנאי יש יתרונות מוחצים. לעובדה שברכב פנאי יש מרכב מוגבה עם גלגלים גדולים יחסית יש השפעה עיצובית ניכרת והיא עוזרת לרכב SUV ליצור רושם ויזואלי חזק יותר מאשר למכונית 3 קופסאות שגרתית למראה.

ישיבה גבוהה ושולטת: זאת ועוד, גם לתנוחת הישיבה הגבוהה יש יתרונות – הרבה יותר קל להכנס ולצאת מהרכב, וברגע שמתיישבים במושב הנהג, נהנים מתנוחת נהיגה שלטת ומשדה ראייה רחב.

לא סתם מכונה רכב פנאי: רכב פנאי לא מכונה כך סתם אלא מתוכנן לתמוך בפנאי אקטיבי ובאורח חיים פעיל. הוא מאפשר הובלה של ציוד כמו אופניים או גלשן הודות לכך שאין הפרדה בין תא הנוסעים לתא המטען, ומרבית רכבי הפנאי מצויידים גם בפסי עיגון שימושיים בגג הרכב.

לטייל כמעט בכל מקום: יתרון אחרון וחשוב לא פחות הוא היכולת להגיע לאותם חופים, מסלולי אופניים וגם לטיולי שבילים – הודות למרכב המוגבה, למרווח גחון נדיב יחסית ולגלגלים הגדולים ניתן לטייל גם בשטח קל יחסית, אפילו ללא הנעה כפולה.

SUV – רכבי פנאי יוקרתיים

ב-DS מודעים לשינוי בהעדפות הקהל והיצע דגמי DS בישראל כולל כיום שני רכבי פנאי מעוצבים ויוקרתיים.

 DS3 CROSSBACK

DS3 CROSSBACK הוא המתחרה של DS בקטגוריה החמה של רכבי B-SUV. זהו איקון של סגנון הייטקי מתקדם בעל מרכב מפוסל עם שלל אלמנטים עיצוביים פורצי דרך כמו ידיות הדלתות החבויות, הגג הצף, יחידות התאורה המתקדמות והמסוגננות ועיצבו הפגוש הקדמי המתוחכם.

תא הנוסעים של ה-DS3 CROSSBACK מרשים לא פחות עם שילוב הרמוני בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עיצוב ייחודי וחומרים איכותיים למראה ולמגע. קונסולה מרכזית בעלת עיצוב מקורי עם מסך מולטימדיה גדול, לוח מחוונים דיגיטלי, טעינה אלחוטית למכשירים ניידים – כל אלו ועוד פריטי אבזור רבים מגיעים כסטנדרט. אליהם מצטרפים פריטי עיצוב ייחודיים כמו ריפוד בד בשילוב אלקנטרה, דיפוני אלקנטרה בלוח השעונים ובדלתות, דוושות בגימור אלומיניום ועוד –  כל אותן נגיעות שיוצרות תחושת פרימיום מפנקת עם הקפדה על הפרטים הקטנים.

ניתן לבחור ב-DS3 CROSSBACK עם מנוע טורבו-בנזין זוכה פרסים בהספק של 130 או 155 כוחות סוס, או בגרסה החשמלית טהורה E-TENSE 100% electric בעלת מנוע חשמלי עם הספק של 136 כוחות סוס וטווח נסיעה של 317 קילומטרים וברמת גימור גבוהה במיוחד. לא משנה באיזו יחידת הנעה תבחרו – ה-DS3 CROSSBACK תספק לכם חוויית נסיעה דינמית עם ביצועים טובים וצריכת דלק נמוכה.

 DS7 CROSSBACK

הדגם השני והגדול יותר של רכבי יוקרה הוא DS7 CROSSBACK פורץ הדרך שהיה רכב הפנאי הראשון של DS. כאן מדובר כבר ב-SUV גדול באורך כולל של 4.595 מטרים עם מראה מרשים ותא נוסעים גדול ומרווח.

ה-DS7 CROSSBACK מפגין את התעוזה העיצובית של DS בגריל המרשים שלו, בחישוקים המעוצבים ובתי הגלגלים המובלטים ובחלק האחורי המסוגנן עם הפס הרוחבי האופייני. תא הנוסעים היוקרתי שלו מציג לראווה את יכולות העיצוב הצרפתיות והמסורת הארוכה של DS עם מגוון רחב של פריטים איכותיים: ריפודי ודיפוני אלקנטרה, ספי דלתות ודוושות בגימור אלומיניום. ברמת הגימור GRAND CHIC הפאר כבר פורץ גבולות עם שעון B.R.M R180, מערכת שמע של FOCAL ועוד ועוד. גם כאן וביתר שאת ניכרת האובססיביות לפרטים הקטנים ולאיכות החומרים וההרכבה.

דגם זה מפגין את כל היכולות הטכנולוגיות של DS עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות. דוגמה בולטת היא מערכת DS ACTIVE SCAN הסורקת את פני הכביש לפני המכונית ומתאימה את פעולת המתלים בהתאם לטובת נוחות נסיעה עילאית.

DS7 CROSSBACK מוצע עם מגוון יחידות הנעה: טורבו-בנזין עם 180 כוחות סוס, טורבו-דיזל חזק ונקי עם הספק זהה, או שתי גרסאות E-TENSE היברידיות-נטענות. גרסאות ה-PHEV מציעות ביצועים יוצאי דופן הודות להספקים גבוהים ולשילוב בין מנוע טורבו-בנזין למנוע חשמלי. בגרסת E-TENSE 225 ההספק הוא 225 כוחות סוס ובגרסה הבכירה E-TENSE 300 יש לא פחות מ-300 כוחות סוס, תאוצה למאה קמ”ש תוך 5.9 שניות בלבד, וגם הנעה כפולה 4×4.

רכבי פנאי יוקרתיים מנצחים

רכבי הפנאי של DS מתאפיינים בעיצוב חיצוני מתקדם ומרשים, תאי נוסעים מפוארים ומאובזרים ויחידות הנעה חזקות ויעילות. זאת ועוד, רמת הבטיחות בהם גבוהה במיוחד, רמות הגימור עשירות במיוחד, ואולי החשוב ביותר – יש להם אופי ייחודי שלא תמצאו במותגי יוקרה אחרים. אז אם אתם מחפשים רכב פנאי מתקדם ומרשים ולא רוצים להיות חלק מהעדר, רכבי הפנאי של DS מחכים לכם.