June 8, 2021

המכוניות של DS כובשות את עולם ההייטק

המכוניות של DS כובשות את עולם ההייטק

חדשנות טכנולוגית ועיצובית יחד עם מקוריות וסגנון ייחודי, בואו לגלות את מכוניות היוקרה של DS

שאלו כל משקיע הון סיכון מהו הדבר החשוב ביותר בענפי הטכנולוגיה המתקדמת, והתשובה שתקבלו תהיה קרוב לוודאי “חדשנות”. זו יכולה להיות חדשנות קונספטואלית כמו זו של אמזון, חדשנות טכנולוגית כמו במקרה של אינטל או חדשנות עיצובית כפי שהמקרה של חברת אפל מדגים. בהייטק אי אפשר להצליח מבלי לחדש ועל כך אין כל ויכוח, ואמירה זו נכונה גם בענף הרכב בכלל ובתחום רכבי היוקרה בפרט.

DS ידוע כבעל DNA של חדשנות, עוד מהצגת DS המקורית והמהפכנית בשנת 1955 ועד לדגמים העכשוויים בעלי יחידות ההנעה המתקדמות. ערך מרכזי זה שמוביל את DS הופך אותו למותג פרימיום נחשק במיוחד בקרב הייטקיסטים שמעריכים מקוריות וחדשנות כחלק אינטגרלי מחייהם המקצועיים והאישיים.

טכנולוגיה ואקסקלוסיביות

בשוק הרכב קיימים יצרנים רבים בעלי מסורת ארוכה וגם לא מעטים בעלי יכולות טכנולוגיות גבוהות, אבל אין עוד יצרן רכב שמשלב באופן כה מרשים בין חדשנות טכנולוגית לבין מסורת, עיצוב ועבודת אומן כמו DS. יצרן מכוניות היוקרה הצרפתי שנוסד בשנת 2015 מגלם את רוח האוונגרד, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה עיצובית.

בפן הטכנולוגי תמצאו את מערכות הבטיחות, הבידור והמידע, הנוחות וההנעה המתקדמות ביותר שיש. המכוניות של DS מצויידות למשל במערכת DS-PILOT* שמאפשרת נהיגה חצי-אוטונומית, גם בפקקים. רמת הנוחות היא מהגבוהות ביותר שתמצאו הודות למערכת *ACTIVE SCAN המשתמשת במצלמה שסורקת את פני הכביש ומשנה את פעולת הבולמים כדי לספק נוחות שטרם הכרתם, ואם אתם חובבי מוסיקה וודאי תעריכו את מערכת FOCAL ELECTRA* המעולה עם שפע הרמקולים הפזורים בתא הנוסעים.

לצד הטכנולוגיה פורצת הדרך, מכוניות DS מציעות גם אופי ייחודי שלא תמצאו באף מכונית אחרת. העיצוב החיצוני יוצא דופן, עם מרכבים מפוסלים שמשדרים עוצמה אלגנטית וסגנון מובחן. תאי הנוסעים ייחודיים ואקסקלוסיביים לא פחות, ומקנים ליושבים בהם תחושת Well being ממכרת הודות לשילוב הרמוני בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עבודת אמן וחומרים איכותיים במיוחד.

DS שמתאים לכם בדיוק

היצע מכוניות DS מתחיל עם הקרוס-אובר האורבני DS3 CROSSBACK. מכונית מעוצבת ומסוגננת זו מוצעת עם מנוע טורבו-בנזין זוכה פרסים בהספק של 155 כ”ס וחבילות אבזור עשירות. מי שרוצה ליהנות מכל החדשנות של DS מוזמן לבחון את ה-DS3 CROSSBACK E-TENSE 100% Electric, רכב חשמלי בעל יחידת ההנעה החשמלית טהורה עם מנוע חשמלי המספק 136 כ”ס. גרסת ה-E-TENSE המתקדמת מציעה בנוסף לכל היתרונות של הדגם המקורי גם הנעה חשמלית חרישית ונקייה, חוויית נסיעה ייחודית ועלויות אנרגיה נמוכות.

הדגם השני הוא DS7 CROSSBACK – מכונית פנאי יוקרתית ואקסקלוסיבית בעלת עיצוב חיצוני מסובב ראשים ותא נוסעים יוקרתי ומפואר. ניתן לבחור ב-DS7 CROSSBACK עם מנועי טורבו-בנזין או טורבו-דיזל בהספק של 180 כ”ס עוצמתיים. גם כאן, חבילות האבזור עשירות במיוחד והארסנל הטכנולוגי רחב וגדוש במערכות מתקדמות.

ספינת הדגל של DS מוצעת גם בגרסת E-TENSE עם יחידת הנעה היברידית-נטענת (PHEV) בעלת הספק משולב של 225 או 300 כ”ס וביצועים עוצרי נשימה לצד צריכת דלק נמוכה. יש אפשרות לנסיעה חשמלית טהורה, ובגרסת ה-300 כ”ס גם הנעה כפולה. גרסאות היברידיות נטענות אלו מצויידות בחבילות אבזור עשירות במיוחד.

מכוניות פרימיום ייחודיות

במגזר חברות הטכנולוגיה עובדים קשה אבל גם מתוגמלים בהתאם, וכשזה מגיע למכונית – DS מתאים לאנשי הייטק כמו כפפה ליד: חדשני, מסוגנן ואקסקלוסיבי, עם סטנדרט אבזור שבמותגי יוקרה אחרים תאלצו לשלם אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים יותר כדי להשתוות אליו.

DS הוא ייחודי – לצד העיצוב המרשים והטכנולוגיה המתקדמת, המכוניות של DS משדרות אלגנטיות שאינה מנקרת עיניים – סוג של יוקרה שקטה. כשמוסיפים לכך את תאי הנוסעים המפנקים בעלי השילוב הייחודי של טכנולוגיה, מסורת וחומרים איכותיים, את יחידות ההנעה המתקדמות ובמיוחד את הגרסאות בעלות מנוע חשמלי או מנוע היברידי-נטען, קל להבין מה כל כך קוסם ב-DS לאנשים שמחפשים ייחודיות ואופי. המפגש של טכנולוגיה, עיצוב ויוקרה במכוניות של DS מתאים לאנשים שמעריכים אינדיבידואליזם ולא רוצים להיות חלק מהעדר.

אם אתם אנשי הייטק שעובדים קשה ורוצים לתגמל את עצמם במכונית שתדבר אליכם ותרגש אתכם בכל יום מחדש, בדקו את דגמי DS המתקדמים ותוכלו למצוא את ה-DS שמתאימה לכם בדיוק ותעטוף אתכם בחדשנות לכל מקום אליו תסעו.

* בהתאם לדגם ולרמת הגימור