March 4, 2021

DS 7 CROSSBACK: אומנות בתנועה

DS 7 CROSSBACK: אומנות בתנועה

אפנה עילית, עבודת-יד ותחושה אקסקלוסיבית שתרגש אתכם בכל פעם מחדש – יש רכבי פנאי רבים, אבל DS7 CROSSBACK יש רק אחד.

מחקרים מתחום מדעי ההתנהגות מלמדים שבמקרים רבים, חפצים כמו בגד, שעון או רכב, מהווים הרחבה והחצנה של האישיות של האדם לו הם שייכים. הדרך בה אנו מתלבשים או הרכב בו בחרנו לנהוג, משקפים את הדרך בה אנו תופסים את עצמנו ובאותה העת גם משדרים זאת לסביבה החיצונית. אז אם אתם אנשים דינמיים שדוגלים בחדשנות טכנולוגית אך באותה העת מעריכים מסורת ועבודת-יד, אם אתם לא מסתפקים באופנה אלא שואפים לאופנה עילית ואם גם אתם, כמו DS, אובססיביים לפרטים הקטנים – DS7 CROSSBACK היא מכונית יוקרה מושלמת עבורכם.

לא דומה לאף אחד

הפופולריות הגואה של רכבי פנאי הביאה לאינפלציה של דגמי SUV שבמקרים רבים דומים מאוד האחד לשני. עם DS7 CROSSBACK האקסקלוסיביות מובטחת ואין סכנה שתתבלבלו בינו לבין רכב פנאי יוקרתי אחר.

שרירי וכריזמטי, מלוטש ומתוחכם למראה  – מספיק להעיף מבט אחד ב-DS7 CROSSBACK בכדי להבין שזהו רכב פנאי ייחודי ויוצא דופן. הפרופורציות המוקפדות שלו מודגשות בעזרת הקימורים המפוסלים שהופכים אותו ממש לאמנות קינטית והארסנל העיצובי כולל בין השאר את כנפי DS WINGS המודגשות בצידי הרכב, הגריל המרשים עם הסמל האקסקלוסיבי במרכזו ואת יחידות התאורה המתקדמות DS ACTIVE LED VISION המעוצבות כתכשיט עם חותמת האור הייחודית. יש גם חישוקי סגסוגת מעוצבים בקוטר ”19, יציאות מפלט כפולות בציפוי כרום, פסי עיגון בגג הרכב ובתי גלגלים מודגשים – כולם יחד מתגבשים בהרמוניה לכדי יצירת אמנות של ממש.

Haute Couture + Savoire Faire

אם התפעלתם מהעיצוב החיצוני של DS7 CROSSBACK, הטוב ביותר עוד לפניכם שכן תא הנוסעים שלו מגלם בתוכו את כל הערכים של DS – חדשנות אוונגרדית, סגנון ומסורת צרפתיים, איכות ללא פשרות והקפדה על כל פרט ופרט.

תא הנוסעים וסביבת הנהג ב-DS7 CROSSBACK שונים מאלו של רכבי יוקרה אחרים. תמצאו בו למשל חומרים כמו עץ אמיתי, אלומיניום, עור נאפה ואפילו קריסטל! אבל אלו לא רק החומרים האיכותיים אלא בעיקר שיטות העיצוב והבנייה יוצאות הדופן.

הסגנון הייחודי של DS שואב השראה מעולמות תוכן מגוונים ובהם אופנה עילית Haute Couture, ארכיטקטורה, עיבוד עור ותכשיטנות. בהתאם לכך, גם הרכבת תאי הנוסעים של DS נעשית על ידי מומחים ואמנים מתחומים שונים, תוך שימוש במה שמכונה Savoir Faire שהוא ידע מקצועי של עבודת אמן בעור, בעץ ובמתכת שמועבר מדור לדור. את תפירת הפנינה הייחודית של המושבים והדשבורד לא תמצאו באף רכב אחר והיא דוגמה למיזוג בין חדשנות וחומרים מיוחדים לבין שיטות ייצור ואמנות מסורתית.

שילוב הרמוני זה בא לידי ביטוי בכל אלמנט בתא הנוסעים של DS7 CROSSBACK ובאופן בולט במיוחד במושבים שעיצוב ריפודי העור שלהם הפך לאלמנט עיצובי המזוהה עם DS. המושבים מעוצבים בדוגמת רצועת שעון ובהתאם למסורת מהמאה ה-16 של עבודת Guilloché בה שוזרים רצועות בד, מתכת או עור ויוצרים באמצעותן צורות גיאומטריות. ב-DS7 CROSSBACK דוגמת ריפודי המושבים הייחודית נקראת Clous de Paris והיא מהדהדת גם בפריטים נוספים ברחבי תא הנוסעים.

וזה עוד לא הכול, יש גם שעון BRM R180 נשלף שתוכנן ועוצב במסגרת שיתוף פעולה בין DS לבין יצרנית שעוני היוקרה B.R.M Chronographes, מתגי שליטה משובצים בקריסטל ואפילו חיפוי עור לטבור ההגה. כשמשלבים את כל אלו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר – לוח מחוונים דיגיטלי, מסך מולטימדיה מרכזי גדול, בלם-יד חשמלי, מושבים חשמליים עם מנגנון עיסוי, תאורת אווירה ועוד ועוד – מתקבלת תחושה ייחודית שלא תמצאו באף רכב פנאי אחר.

רוח האוונגרד

בדיוק כפי שיש בגדים ויש Haute Couture, יש רכבי פנאי ויש את DS7 CROSSBACK – רכב פנאי אקסקלוסיבי שפורט על בלוטות הרגש בכל פעם שנוסעים בו. DS הוא מותג מיוחד שמשלב קידמה טכנולוגית וחדשנות אוונגרדית יחד עם סגנון ומסורת צרפתיים ו-DS7 CROSSBACK מביא את השילוב הזה לשיאים חדשים. אתם תמצאו בו את כל מה שהייתם מצפים למצוא ברכב יוקרה, אבל גם הרבה יותר מזה. אז אם גם אתם מעריכים עיצוב אוונגרדי, אפנה עילית, Savoir Faire צרפתי ואובססיה לאיכות ולפרטים הקטנים, DS7 CROSSBACK כאילו נבנה ממש עבורכם.