March 4, 2021

DS 3 CROSSBACK: אייקון של תעוזה עיצובית

DS 3 CROSSBACK: אייקון של תעוזה עיצובית

עיצוב היי-טקי מסובב ראשים, תא נוסעים מסוגנן וייחודי וחבילת אבזור נדיבה במיוחד, DS3 CROSSBACK היא מכונית יוקרה ולגמרי הקרוס-אובר האורבני המושלם עבורכם.

מה המשותף למותג DS ולסיירת מטכ”ל? זוהי אולי שאלה מוזרה במקצת, אבל יש לה תשובה ברורה – תעוזה. המוטו של של סיירת מטכ”ל המהוללת הוא כידוע “רק המעז מנצח” ואילו המוטו שמוביל את מותג היוקרה DS הוא Audacity Drives to Excellence (תעוזה מביאה לשלמות). שניהם דוגלים בתעוזה כמנוע להצלחה, למצויינות ולניצחון, ורכב הפנאי DS3 CROSSBACK מדגים זאת באופן הטוב ביותר.

סגנון היי-טקי מלוטש

תסתכלו עליו היטב, כי רכב פנאי אורבני כזה עוד לא ראיתם: יציבה חסונה עם פרופרוציות מרשימות וסרחי עודף קצרים, מרכב מפוסל וגג שחור צף, קורה C מסיבית ובתי גלגלים מודגשים שמאכלסים חישוקי ”18 מעוצבים, וזו רק ההתחלה…

השלמות העיצובית מושגת על ידי השקעה חסרת תקדים בפרטים הקטנים. ידיות הדלתות למשל חבויות ונשלפות רק כשיש בהן צורך, פנסי ה-DS MATRIX VISION המתקדמים* יוצרים חתימת אור מרשימה וסמל המותג היוקרתי מובלט במרכז הגריל הקדמי בעל דוגמת המעויינים הייחודית בגימור שחור. במבט מאחור, ה-DS3 CROSSBACK מציג תא מטען מפוסל עם פס כרום רוחבי, את סמל המותג ויחידות תאורה מודרניות וצרות, רמת הגימור GRAND CHIC מוסיפה גם יציאות מפלט כפולות בגימור כרום.

לסיכום, מכל זווית שתסתכלו עליו, DS3 CROSSBACK משדר אלגנטיות דינמית, קידמה טכנולוגית ויוקרה מלאת סגנון.

השילוב המושלם של מכונית יוקרה וטכנולוגיה מתקדמת

תא הנוסעים וסביבת הנהג של DS3 CROSSBACK מדגימים את השילוב המשולם בין טכנולוגיה מתקדמת וסגנון היי-טקי לבין חומרים מעולים, השראה מאופנה עילית צרפתית ועבודת אמן מסורתית.

הקידמה הטכנולוגית נוכחת בכל פינה, עם לוח מחוונים דיגיטלי, מסך מולטימדיה גדול, בלם-יד חשמלי, תצוגה עילית HUD על השמשה הקדמית* ומשטח טעינה לטלפון הנייד. לצד כל אלו, לא ניתן להתעלם מהאופי האלגנטי שמושג הודות לדשבורד ודיפוני דלתות בגימור עור, למוטיב היהלום בקונסולה המרכזית ולריפודי המושבים הייחודיים.

האתגר הגדול שעמד בפני מעצבי DS היה בדיוק זה – למזג בין הטכנולוגיה המתקדמת ביותר למכונית יוקרה ולסגנון המזוהים עם המותג – והם הצליחו בכך באופן מעורר התפעלות. מספיק לראות כיצד מסך המולטימדיה הגדול משתלב בדשבורד מחופה העור עם תפירת הפנינה כדי להבין את גודל ההישג.

אבזור עשיר ואפשרות להתאמה אישית

כיאה לרכב יוקרה, חבילת האבזור של DS3 CROSSBACK עשירה במיוחד, כמצופה מרכב פרימיום בנוסף לכל פריטי האבזור שכבר הוזכרו, הוא מצויד כסטנדרט בפריטי נוחות רבים ובהם מושבים קדמיים ארגונומיים עשויים מקצף בצפיפות גבוהה לנוחות אולטימטיבית, כניסה והנעה ללא מפתח, גימור כרום לספי הדלתות, ריפוד מושבים בשילוב אלקנטרה, בקרת אקלים עם מסנן ריחות וחלקיקים, גלגל הגה בעיטוף עור בתפירה ידנית, דוושות אלומיניום, חיישני חניה קדמיים ואחוריים ומצלמת נסיעה לאחור ועוד.

ברמת הגימור הגבוהה GRAND CHIC מתווספים פריטים רבים ובהם צג מולטימדיה גדול במיוחד בקוטר ”10.3, מערכת סראונד יוקרתית של FOCAL עם 12 רמקולים, מושב נהג חשמלי ומחומם עם מנגנון עיסוי, ריפודי מושבים בשילוב עור נאפה ועוד.

ב-DS לא התפשרו על רמת הבטיחות ובכל רמות הגימור, DS3 CROSSBACK מצויד במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר: מערכת בלימת חירום אקטיבית עם זיהוי הולכי-רגל ורוכבי דו-גלגלי, ביום ובלילה ועד למהירות של 140 קמ”ש, בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית Stop & Go לזחילה בפקקים, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב וזיהוי שולי הדרך, מערכת אקטיבית לזיהוי והתראה על שטח מת במראות, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורי תנועה עם סנכרון לבקרת השיוט, מערכת HIA לסיוע לנהיגה בכביש המהיר ומערכת לשמירת מיקום בתוך נתיב הנסיעה בעת שימוש בבקרת השיוט.

DS3 CROSSBACK מציע גם התאמה אישית של עיצוב הפנים – ניתן לבחור באחד מתוך שלושה קווי עיצוב (Performance, Opera או Rivoli.

PREMIUM SUV אורבני מנצח

אם היינו צריכים לאפיין את DS3 CROSSBACK במילה אחת, זו היתה המילה “נועז”. הוא נועז בשילוב של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, נועז בעיצוב יוצא הדופן שלו ובסביבת הנהג ותא הנוסעים הייחודיים. התעוזה שלו ניכרת בעיקר במיזוג בין אופי הייטקי לבין נוחות מקסימלית הקיימת ברכבי יוקרה מסורתיים – אין הרבה רכבים שהצליחו למזג בין השניים, בוודאי לא כמוהו.

כפי שנכתב בתחילת הכתבה, רק המעז מנצח ו-DS3 CROSSBACK הוא מפגן של תעוזה עיצובית, הנדסית וטכנולוגית. אם אתם מחפשים רכב פנאי אורבני שיגרום לכם תחושת ניצחון בכל פעם שתנהגו בו, החיפוש שלכם הסתיים.

* סטנדרט ברמת גימור GRAND CHIC